CAPRADERM® 

Každodenná starostlivosť o pokožku tela a tváre je kľúčom k nášmu celkovému zdraviu a psychickej pohode. Charakteristické pre jedinečnú zdravotnú kozmetiku CAPRADERM® je vysoká účinnosť a žiadaný liečebný účinok. Pri testovaní prípravkov renomovanými odborníkmi z Inštitútu klinickej a experimentálnej dermatovenerológie, s.r.o. (IKEDV, s.r.o.) neboli zistené žiadne nežiadúce účinky, komplikácie či nežiadúce lokálne reakcie. Hlavná účinná látka výrobkov CAPRADERM® je natívne kozie kolostrum, produkované z nášho slovenského šlachtiteľského chovu kôz, plemena slovenská biela krátkosrstá. Liečbu rôznych chorôb, ekzémov, psoriázy, seborei, akné, ponúka´jú kúpeľové prísady značky CAPRADERM® Balneum. Jedinečné zloženie kúpeľových prísad s kozím kolostrom, kozej srvátky, kozieho mlieka v kombinácií s morskou soľou upokojujú, regenerujú, upravujú prirodzený kožný mikrobióm, pH kože a slizníc. Sú vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti. Zmyslový zážitok balneoterapie dotvára citlivý výber prírodnej esencie s nádhernou vôňou levandule a vôňa (provence). 

Sortiment značky CAPRADERM® ponúka inovatívnu a účinnú starostlivosť o pleť, ošetruje suchú, zečervenanú a svrbiacu pokožku, atopickú pokožku počas chronických fáz i vo fáze akútnych prejavov. Redukuje nerovnomerné zafarbenie pleti pri poruchách pigmentácie pričom stimuluje vlastné reparečné procesy. Chráni pleť pred predčasným stárnutím, skvalitňuje proces bunkovej regenerácie, redukuje jemné vrásky. Produkty majú prirodzenú vôňu prirodzených prírodných ingrediencií.

Prípravky boli vyvinuté na základe: 

- znalosti fyziológie

- prelomového výberu účinnej aktívnej zložky, natívneho kozieho kolostra

- dermatologických, medicínskych vlastností kľučových aktívnych zložiek zabezpečujúcich ich prienik do kožných buniek v požadovanom, využiteľnom množstve 

- správna viskozita zabezpečuje najlepšie vlastnosti pre aplikáciu príjemného pocitu pri použití