Jednotka STABFOR®

Prečo používať práve jednotka STABFOR ?


Zdravá voda by mala tvoriť základ nášho pitného režimu. Voda je v každej našej bunke. V naších telách sa nachádza 60 % vody (96 % molekúl vody, naša krv je až z 80 % tvorená vodou (99 % molekúl).

Málo kto vie, že ľudská pokožka absorbuje počas krátkej sprchy látky obsiahnuté v 1,5 l vody. Cieľom jednotky STABFOR®, je zaistiť vám a vašej rodine všetku čistú vodu na sprchovanie, čistenie zubov, varenie a oplachovanie potravín, umývanie riadu i pranie odevov. Pretože aj táto voda na nás pôsobí a ovplyvňuje naše zdravie.

Špeciálna bazénová technológia vám ošetrí vodu v bazéne. Bazén ako horské jazero s priezračne čistou a zdravou vodou.


Ako funguje jednotka STABFOR® ? 

Jednotka kombinuje niekoľko vlastných unikátnych technológií, ktorých synergia zaisťuje jedinečnú kvalitu vody. Detailný popis nájdete vo videu STABFOR®.

Výsledkom celého procesu je štruktúrovaná voda bez chémie a hormónov, s vhodným pH, mikrobiálne stabilizovaná bez nežiaduceho biofilmu a s chuťou živej vody ako z ľadovca, takzvané 4. skupenstvo vody H3O2 .

Inštalácia jednotky STABFOR®

- jednotka STABFOR® je určená pre domácnosti aj pre bytové domy, firmy, zdravotnícke zariadenia a priemysel

- jednotka sa inštaluje na prívod vody do objektu

- použitie jednotky je veľmi univerzálna, tj pre všetky rozvody vody

- bezobslužná prevádzka a minimálne požiadavky na údržbu, meníte iba  1x za 2 roky vložky, stabilizátory a UV lampu. Výmena je jednoduchá, podľa video návodu ju môže zvládnuť každý sám, aj napriek tomu odporúčame využiť profesionálneho inštalatéra, ktorý má oprávnenie zaobchádzať s elektrickými zariadeniami. 

- pri funkcii jednotky nevzniká žiadna odpadová voda

- dĺžka používania jednotky – životnosť je min. 20 rokov

- jednotky vyrábame v rôznych veľkostiach a ich voľba závisí od reálnych prietokov. Pre väčšinu domácností je vhodný typ S, ktorý svojou kapacitou dokáže komplexne ošetriť vodu až v trojgeneračnom rodinnom dome. Ďalšie typy sa určujú na mieru podľa individuálnych potrieb klienta. 

- naša firma ponúka odbornú montáž vyškoleným pracovníkom, ale inštalácia je jednoduchá a zvládne ju akýkoľvek inštalatér. 

Príslušenstvo

Výmenný set do zariadenia STABFOR® sa skladá zo špeciálne vyvinutej nerezovej vložky s keramickým náterom obsahujúcim niekoľko druhov upravených nanočastíc, stabilizátorov (špeciálne vyvinuté makro častice) a výbojky UV-C lampy.

Životnosť celého setu závisí od daného typu jednotky a ich jednotlivých parametrov.


Skúsenosti použivateľov STABFOR®

Ozvite sa nám