Jednotka STABFOR®

- vytvára štruktúrovanú živú vodu 

- odstraňuje z vody zvyšky hormónov, pesticídov a farmaceutík

- eliminuje 100% baktérií vrátane Legionella Pneumophila

- eliminuje až 100% voľného chlóru

- vytvára oxid chloričitý

- odstraňuje živý biofilm z potrubia

- znižuje tvorbu vodného kameňa v priemere až o 50 %

- stabilizuje vodu na skladovanie na niekoľko týždňov až mesiacov


                     Výhody jednotky STABFOR®

08.05.2023

08.05.2023

Zdravá voda by mala tvoriť základ nášho pitného režimu. Voda je v každej našej bunke. V naších telách sa nachádza 60 % vody (96 % molekúl vody, naša krv je až z 80 % tvorená vodou (99 % molekúl).

Málo kto vie, že ľudská pokožka absorbuje počas krátkej sprchy látky obsiahnuté v 1,5 l vody. Cieľom jednotky STABFOR®, je zaistiť vám a vašej rodine všetku čistú vodu na sprchovanie, čistenie zubov, varenie a oplachovanie potravín, umývanie riadu i pranie odevov. Pretože aj táto voda na nás pôsobí a ovplyvňuje naše zdravie.


Účinky jednotky STABFOR®

Jednotka STABFOR® je prietokové zariadenie, ktoré svojimi funkciami kombinuje niekoľko rôznych technológií na úpravu vody.

Jedná sa o jedinečné riešenie, ktoré zaistí kvalitnú a pitnú vodu v každom kohútiku celej domácnosti či objektu. Výsledkom celého procesu úpravy je štruktúrovaná voda bez chémie a hormónov, s vhodným pH, mikrobiálne stabilizovaná bez nežiaduceho biofilmu as chuťou živej vody ako z ľadovca.


Princíp fungovania jednotky STABFOR®

Všetky technológie spolu dokonale kooperujú. Vďaka tomu je celý proces ošetrenia vody netoxický, ekologický a navracia bežnej vode pôvodnú chuť ľadovcovej vody. Za vynálezom stojí viac ako 30 rokov výskumu a testovania s rešpektom k zásadám prirodzeného fungovania čistenia vody v prírode.

- Špeciálne častice v keramickom nátere vložky - častice sú pevne ukotvené na nerezových vložkách. Tieto rôzne druhy častíc sú nabíjané pomocou UV žiarenia a generujú až bilióny reakcií v jednej sekunde. Napr. fotokatalytická oxidácia, vzniká ozón, kyslík, voľný vodík a ďalšie.

- UV žiarenie - slúži ako zdroj energie pre častice a zároveň eliminuje nežiaduce baktérie.

- Vírivá technológia – pomocou lopatiek, umiestnených na vložkách, vzniká v jednotke vírenie, ktoré napomáha energetizácií vody a zmene štruktúry vodného kameňa.

- Presné rozmery zariadenia - využívajú sa princípy φ - zlatého rezu, π - Rudolfove čísla a ďalších konštánt (posvätná geometria). Zaisťujú správny prietok a dobu zdržania vody v zariadení.

- Stabilizátory – keramické útvary (guličky, trubičky) s náterom z rôznych druhov častíc, zaisťujú finálnu energetickú úpravu vody a jej dlhodobú stabilizáciu (skladovanie).

Detailný popis fungovania nájdete vo videu STABFOR®

Inštalácia jednotky STABFOR®

- jednotka STABFOR® je určená pre domácnosti aj bytové domy, firmy, hospodárske a priemyselné objekty a ďalšie

- inštaláciu jednotky STABFOR® vám prevedie akýkoľvek inštalatér.

Použitie jednotky je veľmi univerzálne, tj pre všetky rozvody vody

- bezobslužná prevádzka a minimálne požiadavky na údržbu

- iba meníte 1x ročne UV lampu, 1x za 2 roky vložku a stabilizátory

- výmena je jednoduchá, podľa video návodu ju môže zvládnuť každý sám, aj napriek tomu odporúčame využiť profesionálneho inštalatéra, ktorý má oprávnenie zaobchádzať s elektrickými zariadeniami

- v prípade záujmu je tiež možnosť využiť nášho externého vyškoleného odborníka

- pri funkcii jednotky nevzniká žiadna odpadová voda

- dĺžka používania jednotky – životnosť je min. 20 rokov

- jednotky vyrábame v rôznych veľkostiach a ich voľba závisí na reálnych prietokoch

- pre väčšinu domácností je vhodný typ S, ktorý svojou kapacitou dokáže komplexne ošetriť vodu až v trojgeneračnom rodinnom dome. Ďalšie typy sa určujú na mieru podľa individuálnych potrieb klienta

Inštruktážne videá:

 Galéria: 

STABFOR® S

Byty  Rodinné domy  Menšie bytové domy do 3 bytových jednotiek  Ročné servisné náklady:   Nepárny rok: 49 € Párny rok: 406 € Prietok: 0,5l/s. DN25   Max. kapacita: 1,8m3/h Príkon: 15W   Max. tlak: 6 Bar Váha:  5 kg   Rozmery: Dĺžka 40,7cm, priemer: 6,03cm  Dodacia doba 5 pracovných dní. Firma D.A.A.S. s.r.o. je certifikovaným partnerom pre predaj produktov spoločnosti New Human Solution s.r.o.

3 098,00 €

STABFOR® S + IPS Kalyxx Red line

Byty  Rodinné domy  Menšie bytové domy do 3 bytových jednotiek. Ročné servisné náklady:  Nepárny rok : 49 € Párny rok: 406 € Prietok:  0,5l/s Max. kapacita: 1,8m3/h Príkon:  15W Max. tlak:  6Bar Váha: 7kg Rozmery: Dĺžka 40,7cm, priemer: 6,03 cm Dodacia doba 5 pracovných dní. Firma D.A.A.S. s.r.o. je certifikovaným partnerom pre predaj produktov spoločnosti New Human Solution s.r.o.  

3 226,00 €

STABFOR® M

Bytové domy 4 - 10 bytov.  Väčšie rodinné domy. Menšie zavlažovacie systémy. Ročné servisné náklady: Nepárny rok: 82 € Párny rok: 1 252 € Prietok: 1 l/s   Max. kapacita: 3,6m3/h Príkon: 36W       Max. tlak: 6 Bar  Váha: 9 kg     Rozmery: Dĺžka 73,2 cm, priemer 8,89 cm  Dodacia doba 5 pracovných dní.  Firma D.A.A.S. s.r.o. je certifikovaným partnerom pre predaj produktov spoločnosti New Human Solution s.r.o.

5 330,00 €

STABFOR® M + IPS KalyxX Red line

Bytové domy 4 - 10 bytov. Väčšie rodinné domy. Menšie zavlažovacie systémy. Ročné servisné náklady: Nepárny rok: 82 € Párny rok: 1 252 € Prietok: 1l/s Max. kapacita:  3,6m3/h   Príkon:  36W Max. tlak: 6Bar  Váha: 10kg Rozmery: Dĺžka 73,2cm, priemer: 8,89cm Dodacia doba 5 pracovných dní. Firma D.A.A.S. s.r.o. je certifikovaným partnerom pre predaj produktov spoločnosti New Human Solution s.r.o.

5 457,00 €

  V prípade problémov s inštaláciou alebo s výmenou komponentov nás kontaktujte:

  Spokojnosť zákazníkov s jednotkou STABFOR®

  Po sprchovaní ma nesvrbí pokožka a nemám ju suchú.  

  Ivan 

  78 rokov 

  Bytový dom 

  Voda po inštalácií jednotky STABFOR® je chutnejšia a ľahšie sa prehĺta ako predtým.  

  Milan

  44 rokov

  Rodinný dom  

  Na rýchlovarnej kanvici sa mi už neusadzuje vodný kameň. 

  Emília

  67 rokov

  Bytový dom

  Som veľmi spokojná, nakoľko nemám vodný kameň na sanite a voda je veľmi lahodná a hlavne mi chu´tí.

  Katarína

  62 rokov

  Rodinný dom

  Voda z jednotky STABFOR® mi veľmi pomohla pri vážnych zdravotných problémoch.

  Martina

  44 rokov

  Rodinný dom

  Stráca sa mi sfarbenie v mise na toalete a aj vodný kameň.

  Toaleta nadobúda pohľad obnovy. 

  Emília 

  85 rokov

  Bytový dom