Štvrté skupenstvo vody (H3O2)

05.02.2024

Čo je H3O2?

Väčšina ľudí pozná vodu pod chemickou štruktúrou H2O, pretože pozostáva z dvoch atómov vodíka pripojených k jednému kyslíku. Takže videnie tejto novej chemickej štruktúry s najväčšou pravdepodobnosťou vyvoláva otázky o H3O2,  známej aj ako živá voda. Keď dôjde k tejto asymetrickej väzbe medzi molekulami vodíka a kyslíka v štruktúre H3O2, vytvorí sa štvrté skupenstvo vody. 

Tvorba molekuly H3O2

Ako vzniká štruktúrovaná živá voda? Na vytvorenie tohto typu chemickej väzby potrebujete energiu. Energia prichádza vo všetkých rôznych formách. Napríklad bežne používame teplo na zmenu chemických štruktúr pri varení. S mäsom denaturuje bielkoviny, čo uľahčuje žuvanie. Pridajte však do vody nadmerné teplo a voda sa odparí, takže potrebujete iný typ energie. Vírivá energia aplikovaná na H2O môže vytvoriť H3O2. Infračervené lúče môžu tiež zmeniť vodu na jej štruktúrovanú formu. 

H3O2 Ovocie

V skutočnosti nevypijete všetku vodu, ktorú prijmete. Môže to znieť hlúpo, ale v skutočnosti jej zjete poriadnu porciu. Ovocie obsahuje štruktúrovanú vodu. V tejto forme obsahuje vlákninu a živiny, vďaka ktorým je ovocie také výživné. Táto forma vody vás skutočne hydratuje.

H302 Molekula v ľudskom tele

Možno viete, že ľudské telo by malo obsahovať asi 60% vody. Vedeli ste však, že to všetko neprechádza cez vás v tekutej forme? Vo vnútri vašich buniek látka nazývaná cytoplazma drží kľúčové organely na svojom mieste a umožňuje nosičom prechádzať na import, export a transport iných látok. Teraz vieme, že voda vo vašej cytoplazme nie je H2O. Je vo forme H3O2, rovnako ako v ovocí.

Zdravotné prínosy vody H3O2

V štruktúrovanej forme obsahuje voda nižšie povrchové napätie. To spôsobí, že pritiahne viac živín. Tým do vašich buniek prenáša viac živín. Na druhej strane sa tiež pripojí k toxínom na ceste von, aby vyčistil váš systém. Tento typ vody môže pomôcť zlepšiť vašu energetickú hladinu a náladu. So zlepšeným príjmom živín bude váš imunitný systém fungovať lepšie v boji proti chorobám. Tiež sa rýchlejšie vyliečite. Hydratujte s H3O2, aby ste zvýšili aj svoju inteligenciu.

Objavte všetky spôsoby použitia H3O2. Pite H3O2 vodu denne, aby ste zlepšili svoje celkové zdravie. Vezmite si ju so sebou, aby ste zostali hydratovaní. 

Chceme vám pomôcť zlepšiť kvalitu  Vašej vody a preto máme v našich produktoch jednotku STABFOR®, ktorá vytvára živú vodu. 

Ak máte záujem vyskúšať živú vodu tak môžete si ju objednať na: https://www.zivavoda.net/ 

Sledujte nás na: